ثبت نام در همایش

پس از مطالعه ی متن راهنمای ثبت نام که در این صفحه آمده است، در انتهای همین صفحه با کلیک بر روی لینک ایجاد حساب کاربری جدید به صفحه ی ساخت حساب کاربری در سایت همایش وارد خواهید شد.

راهنمای ثبت‌نام:

عضویت در سایت

ثبت‌نام در کلیه بخش‌های همایش، از طریق وب‌سایت انجام می‌شود. ابتدا باید در سایت عضو شوید. برای این کار کافی است پس از مطالعه ی کامل این راهنما، در انتهای صفحه با کلیک بر روی ایجاد حساب جدید وارد صفحه ی ساخت حساب کاربری در سایت همایش شوید. در آنجا مشخصات خواسته شده را به همراه یک نام کاربری وارد کنید. سپس رمز عبور را نیز از طریق ایمیلی که پس از تکمیل آن فرم به شما فرستاده می شود انتخاب خواهید کرد. پس از تکمیل عضویت، با داشتن نام کاربری و کلمه عبور، به بخش‌های مختلف مراجعه و ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید.

 

زمان‌بندی ثبت‌نام:

آخرین فرصت ارسال مقاله: 25ام آبان‌ماه 1393

اعلام نتایج داوری: 15ام آذرماه 1393

آخرین تاریخ ثبت‌نام برای شرکت در همایش: 26ام آذر 1393

 

هزینه ثبت‌نام:

برای دانشجویان 500000 ریال و برای اعضای هیأت علمی 1000000 ریال

این هزینه شامل موارد ذیل می‌باشد:

  • پذیرایی‌های میان وعده و ناهار
  • دریافت لوح فشرده همایش پارسال شامل ویدئوی سمینارها
  • دریافت بسته همایش و هدایا

 

نکات مهم:

  • شرکت‌کنندگان در صورت تمایل به انصراف از حضور در همایش، باید حداقل 20 روز قبل از برگزاری مراتب را به صورت کتبی به دبیرخانه همایش اعلام کنند. دبیرخانه تنها در صورت دریافت نامه انصراف در موعد مقرر قادر به عودت 80 درصد مبلغ پرداختی خواهد بود.
  • دانشجویان محترم می‌بایست تصویر کارت دانشجویی معتبر خود را در قسمت مربوطه بارگذاری نمایند.

 

راهنمای ثبت‌نام در درس‌های کوتاه:

شرکت در هر یک از درس‌های کوتاه، بدون دریافت هزینه است. لیست کامل درس‌های کوتاه به همراه سرفصل‌ها، استاد ارائه دهنده و نکات دیگر را می‌توان در این صفحه مشاهده کرد.

 

پرداخت هزینه:

پس از تکمیل ثبت‌نام در بخش‌های مختلف، می‌توانید صورت حساب کلیه موارد را به صورت یکجا دریافت و هزینه آن را پرداخت نمایید.

شماره حساب: 2172149001004 بانک ملی (سیبا) به‌نام پژوهشگاه دانش‌های بنیادی

 

هم اکنون جهت ساخت حساب جدید در سایت وارد صفحه ی ایجاد حساب جدید بشوید.